otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

Hakkımızda

1999 yılında internet ile tanışan ekibimiz, farklı yeni bir oluşum olan bu sektörde heyecanla iş hayatına başlamıştır. Geçen süre içinde internet dünyasında birçok iş ve projede çalışmış ve halen de çalışmaya devam etmektedir. Teknolojinin her geçen gün kendini çok hızlı geliştirmesi ve insanların yoğun ilgisi bizleri de sürekli gelişmeye ve kendimizi yenilemeye teşvik etmektedir.

Uzun yıllar sektörde farklı görev ve projelerde faaliyet göstererek hem kendimizi güncel tutmaya hem de gelişmelerden uzak kalmamaya çalıştık.

Bugün geldiğimiz noktada projelerimizi yeni teknolojilere ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre yeniden düzenlemenin gerekliliğinin farkına vardık. İlk çalışmamızı www.otellerdiyari.com olarak başlattık. Yeni ve modern tasarımı yanında kullanıcı dostu bir arayüz ile yeniden karşınızdayız.

Misyonumuz; Türkiye’de faaliyet gösteren otel, apart, butik oteller ve pansiyonlar gibi konaklama tesislerinin kendilerini daha kolay ve daha çok kitleye tanıtımlarını sağlamak. Aynı zamanda kullanıcıların da tesisler ile direkt iletişim kurabilme ve ihtiyaçlarına uygun tesisleri daha kolay seçebilmelerine de yardımcı olmak. Güncelleme ve kendini geliştirme çalışmalarımız ile, otellerdiyari.com otel portalımızın Türkiye iç turizminde önemli hizmetlere aracılık edeceğine ve sektöre yenilikler kazandıracağına olan inancımız tamdır.

Vizyonumuz; Türkiye de aktif otel, butik otel, apart oteller, pansiyonlar gibi hizmet veren tesislerin aracısız olarak müşteriye direkt ulaşabilmelerini sağlamak. Aynı şekilde tatil yapmak isteyen kişilerin de otellere ulaşımını kolaylaştırmak.

Location for : Listing Title