otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

Otel Arama Sistemi

Detaylı tesis arama sistemimizle aradığınız tesis bir adım uzakta...

Arama Sonuçları

Kaydet
0.00

68 Görüntüleme

Mayıs demek ilkbahar demek… İlkbahar demek Bozcaada heyecanının başlaması demek İlkbahar’ın gelmesiyle başlar Bozcaada hevesi. Mistik havası ve enerjisiyle sizi bambaşka bir dünyadaymışım hissi ile karşılar... Şehir kaosundan, yorgunluğundan uzak, tertemiz havasında içilen bir yudum kahvenin tadına doyamayacaksınız. Tüm sezon çeşitli festivallere ve aktivitelere ev sahipliği yapan adamız, kışın dahi huzur bulmak isteyenler için de kaçılacak en güzel yerlerden biridir.

Kaydet
0.00

69 Görüntüleme

Kazdağlarının eşsiz oksijeni, denizi ve doğasıyla beraber maviyle yeşilin birleştiği Yeşilyurt köyünde doğa ile bütünleşip kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konfor sunup ‘’Mia casa e tua casa’’ ‘’Bizim evimiz sizin eviniz’’ mottosuyla yola çıkarak tasarlanmış olup Odalarımızı en ince ayrıntılarına kadar düşünerek ünlü tasarımcıların marka dokunuşlarıyla oluşturduk.

Kaydet
0.00

75 Görüntüleme

Kazdağları’nın müthiş doğası ile sakin ve her biri farklı hisler uyandıran 14 farklı hikaye ile buluşacağınız 10 oda, 3 villa ve Nadas X Suite’i yarattık. Her biri özel, farklı, samimi dokudaki odalarımızda, sizi huzur, heyecan ve mutluluk ile buluşturmak isteriz. Arzumuz sizin, bir otele değil de keyifli bir dost evine misafir olmanız.

Kaydet
0.00

85 Görüntüleme

Kairos misafirleri için özel tasarlanmış, KAİROS TİNY HOUSE sizlere 1 yatak odası, 1 banyosu ve özel tasarım açık mutfaklı salonu ile konforlu bir tatil imkânı sunuyor. Orman manzaralı Fin çamından üretilmiş 37 m2 ve minimal tarzda döşenmiş bu evlerde tatilin tadını çıkarabilir, terasınızda dinlenebilir havuz alanının keyfini çıkarabilirsiniz.

Location for : Listing Title