otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt

Otel Arama Sistemi

Detaylı tesis arama sistemimizle aradığınız tesis bir adım uzakta...

Arama Sonuçları

Kaydet
0.00

66 Görüntüleme

Dünyada ve Türkiye`de en güzel ve en otantik ilçe olarak seçilen Midyat`ta, 2004 yılında hizmete başlayan, ismini Midyat`ın tarihteki isminden alan Matiat Otel sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm mekanlarında kendinizi tarihin içinde zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz Matiat Otel, tatil ve iş amaçlı tüm konaklamalarınızda aile işletmeciliğinin getirdiği sıcaklıkla ve her daim genç, güler yüzlü personeliyle dört mevsim yaşayan ve yaşatan bir oteldir.

Kaydet
0.00

121 Görüntüleme

Mardin Havalimanına 75 km mesafede olup, Midyat İlçesinin tarihi Merkezinde, Işıklar Mahallesi (Nehrozlar Mahallesi) Mor Hobel – Mor Abraham Manastırı ve Mezarlığı, Mor Barsavmo Kilisesi, Protestan Kilisesi, Mor Aksanoya Kilisesi ortasında inşa edilmiş olan Kasr-ı Nehroz Hotel, Mor Gabriel (Deyrul Umur) Manastırı’na 18 km mesafede yer almaktadır.

Kaydet
0.00

64 Görüntüleme

Binlerce yıldan beri bir çok medeniyete ev sahipliği yapan kadim topraklara, MİDYAT ‘ a hoşgeldiniz. Burada sevgiyi bulacaksınız. Hoşgörüyü bulacaksınız. Medeniyetlerin tarihini bulacaksınız. Anlatması zor yaşaması kolaydır. Gelmek görmek gerek. Sizi kadim toprakların merkezi MİDYAT’a, MİDYAT AKİTU HOTEL’e davet ediyoruz.

Kaydet
0.00

109 Görüntüleme

Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat güzel ova, ortasında sizi bekliyor.  Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.Mimarisi ve taş dekorasyonu Süryanice el işi  tasarımları , güzel bir dekorasyon ile dekore edilmiştir.Otel Süryani mimarisinin güzel bir örneği olduğunu ve yüzyıllardır Tur Abdin bölgesinde yaratılış ruhunu vermiş insanlar tarafından yapılan taş işçiliğinin güzel örneklerinden inşa edilmiştir.

Kaydet
0.00

60 Görüntüleme

İstanbul’un mistik atmosferinde, muhteşem tarihi yarım adanın kalbinin attığı yerde KARAMAS SİRKECİ SUİTES HOTEL, Sirkeci’de konuklarını ağırlamak üzere kapılarını açtı. Özgün tarzını tarihin en güzel yapı mimarisiyle buluşturan otelimiz; konumu gereği sahip olduğu ulaşım avantajı, kişiye özel sunduğu hizmetleri, otantik yaşamın örneklerini taşıyan mekanlara yakınlığı ve tarihi eserlere yürüme mesafesinde olması bölgenin en güzel en yeni otelidir.

Kaydet
0.00

85 Görüntüleme

Kültür Turizmi denince akla ilk gelen Güzel Atlar Diyarı Kapadokya`da bir rüya! Elif Stone House kültürel mimari içerisinde sıcak bir ortam ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Elif Stone House yılın her anında, günlük ya da uzun tatillerde sizlere tutku dolu anlar yaşatacaktır. Elif Stone House Kapadokya`nın bütün güzelliklerini bir arada, bütün sakinliği ile yaşayabileceğiniz Ürgüp merkezinde bulunmaktadır.

Location for : Listing Title