otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Butik Otel
  • Görüntüleme - 107
  • Favori - 0
Xanthos Patara Hotel

Açıklama

Xanthos Boutique Hotel, geniş ve güzel peyzajlı bir bahçe ile çevrili, Palm Hill olarak da adlandırılan bir tepe üzerinde yer almaktadır. Odanızdan denize baktığınız harika bir manzara ile karşılaşıyorsunuz.

Otelimizde aile odası dahil 18 oda bulunmaktadır. Odalar iki kata ayrılmıştır. Ayrıca 2 yatak odası, mutfak ve 4 ila 6 kişilik güneşlenme terası bulunan bir dairemiz bulunmaktadır. Tüm odalar yaklaşık 20 m2 büyüklüğündedir ve detaylara özen gösterilerek döşenmiştir. Her odada bireysel kontrollü klima, duş/WC bulunmaktadır. Tüm odalarda deniz manzaralı balkon mevcuttur.

Tropikal bahçemizde çocuk alanı ile yarı olimpik tasarımlı havuz (yaklaşık 180 m2) bulacaksınız. Güzel bir havuz terası ve rahat bir havuz barı sizi dinlenmeye davet ediyor. Şezlong, minder ve şemsiye misafirlerimiz için ücretsizdir.

Ayrıca otelde bir restoran ve geleneksel bir Türk köşkü bulunmaktadır. Türk spesiyaliteleri ile zengin, zengin bir kahvaltı büfesi. Paketli öğle yemeği sipariş etmek mümkündür. Akşamları ağırlıklı olarak Türk mutfağından oluşan büyük bir büfe, çok çeşitli mezeler ve etli veya balıklı mezeler var. Vejetaryen yemekleri de mevcuttur. Yiyecekler kısmen bahçemizde yetiştirilmektedir ve yöreden gelmektedir.

Oda Sayısı 18

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Benzer Tesisler

Location for : Listing Title