otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Turabdin Hotel

Açıklama

Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat güzel ova, ortasında sizi bekliyor.  Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.Mimarisi ve taş dekorasyonu Süryanice el işi  tasarımları , güzel bir dekorasyon ile dekore edilmiştir.Otel Süryani mimarisinin güzel bir örneği olduğunu ve yüzyıllardır Tur Abdin bölgesinde yaratılış ruhunu vermiş insanlar tarafından yapılan taş işçiliğinin güzel örneklerinden inşa edilmiştir. Turabdin Hotel  konumu ve mimarisiyle saray görünümündedir . İnanç ve kültür turizmi yönünden önemli özelliklere sahip,Midyat  günümüzde halen bir “Müze Şehir” görünümündedir.

Turabdin Otel 22 Oda 50 yatak kapasiteli  tüm odaları  konforlu yataklar , muhteşem renk dekorasyonuyla dizaynı, wireless sistemi ile odalarda genel kullanım alanlarında sınırsız ve ücretsiz internet kullanım imkanı, D-Smart kanallarını izleyebileceğiniz LCD TV, radyo kanalları, tüm dünya ile doğrudan telefon bağlantısı, minibar ,saç kurutma makinesi ve klima ile donatılmıştır.

Tibelya bahçesinde her türlü Nişan ,Düğün,Kokteyl  davet organizasyonlarıyla hizmet vermektedir. Turabdin hotel  Mor Hobil ve Mor Abrohom antik Manastırı yolu üzerinde bulunmakta olup yürüyüş mesafesindedir. alış veriş mağazalarına ve gümüşçüler çarşısına 300-400 metre uzaklıktadır.En yakın havaalanı Mardin havaalanı 85 km , Mardin antik kenti 65 km , Batman Hasankeyf 45 km , Batman havaalanına 80 Km  masafededir.

Turabdin otelde  kendi evinizde hissedeceğiniz  doğal ve rahat bir ortam sunulmaktadır.

Oda Sayısı 22

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title