otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Siesta Beach Apart

Açıklama

Odalarımız göz alıcı çiçeklerle ve bitkilerle çevrili olup, asma köprülerin yer aldığı yürüyüş yolları ile birbirlerine bağlıdır. Odaların tamamı son derece yaratıcı bir anlayışla tasarlanmış ve dekore edilmiştir. Bu son derece şık odalarımız, Gümbet`in nispeten daha sakin bir tarafındaki bir bölgede yer almaktadır. Gümbet`in nefes kesici manzarasını tadını hem restoranda otururken hem de havuzda yüzerken çıkarabilirsiniz. Odalarımızın dış kısmı Bodrum yöresine has kayrak taşından yapılmış olup, dört dörtlük bir tatil geçirmenizi sağlamak amacıyla çok kullanışlı ekipmanlarla donatılmıştır.

Konaklama Türü

Çevre Özellikleri

Tesis Konsepti

Odalar

Studio Oda

Studio Oda


Stüdio odalarımız maksimum 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Twin yada French Bed ve 1 adet açılabilir çek-yat mevcuttur. Tüm odalarımızda TV, Klima, Duş, Saç kurutma makinası, telefon, mini buzdolabı, kettle, ikili elektrikli ocak, mutfak, mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Oda Özellikleri

Apart Oda

Apart Oda


Apart odalarımızda 1 adet yatak odası ve 1 adet salon vardır. Twin yada French Bed ve 2 adet açılabilir çek-yat mevcuttur. Tüm odalarımızda TV, Klima, Duş, Saç kurutma makinası, telefon, mini buzdolabı kettle, ikili elektrikli ocak, mutfak, mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title