otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Ruza Beach Hotel

Açıklama

Kemer`in kalbinde, ihtiyacınız olan her şeye yakın olma avantajı ve konforlu odalarıyla Ruza Beach Hotel Herşey Dahil Konseptiyle elinizi cebinize atmadan keyifli bir tatil imkanı sunuyor

Ruza Beach Hotel Kemer Beldibi`nde Merkezi Konumunda Sizlere Ev Konforunu Sunarken, Tüm Lokasyonlara Yakınlığı İle Ulaşımı Kolaylaştırmaktadır. Konforlu Odaları ve Üstün Hizmet Anlayışı İle Kendinizi Evinizde Hissedeceğiniz Ruza Beach Hotel Ekonomik Fiyatlarla Kaliteyi Bir Araya Getiriyor.

Konaklama Türü

Odalar

Standart Oda

Standart Oda


Standart Room, Standard Tek Büyük Yataklı Oda, 1 Çift Kişilik veya 2 Tek Kişilik Yatak seçenekleri ile sunulmaktadır. 27 m2 3 kişi kapasiteli Standart odalarımız Ruza Beach Hotel kalitesi ve şıklığı ile dekore edilmiştir. Standart odalarımız tek geniş yataklı veya 2 tek yataklı şeklinde dizayn edilmiştir. Misarimlerimizin talepleri doğrultusunda yatak talebine göre odaları belirleyebiliriz. Ruza Beach Hotel, ev konforunun yanısıra, size keyifli bir tatilin tüm avantajlarını da sunuyor.Kemer’de, ihtiyacınız olan her şeye yakın olma avantajıyla, son derece konforlu döşenmiş odalarıyla 2022 Yaz Sezonunda Sizlere Keyifli ve Mutlu bir konaklama vadediyor.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title