otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Ramada Plaza By Wyndham

Açıklama

Karadenizin kuzeyinde, Samsun şehir merkezinin ve yoğun iş temposunun kalbinde, koşulsuz misafir memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin başarıyı getirdiğine inanan, modern tasarımı ve profesyonel otelcilik anlayışıyla, Ramada Plaza by Wyndham markasını Samsun’a kazandırmanın gururunu yaşamaktayız.

Modern minimalist çizgiler ve göz yormayacak renklerle, evinizdeki konforunuzu aratmayacak iş ve aile seyahatleriniz düşünülerek dizayn edilmiş, şehrin yoğunluğunu size unutturacak odalarımızda sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyoruz!

Otelimizde 100 kişilikten 1.000 kişilik kapasiteye ulaşan, gerekli tüm teknolojik donanımlara sahip 4 ayrı salonumuzda bir çok farklı organizasyonlar ( toplantı, seminer, kongre, gala yemeği, kokteyl, düğün, nişan vb. ) için güleryüzlü, dinamik ve misafir memnuniyeti odaklı kadromuzla özellikli hizmetler sunmaktayız.

Oda Sayısı 116

Konaklama Türü

Tesis Konsepti

Odalar

Business Room ( Oda Sayısı: 11 )

Business Room


23 metrekare, Şehir Manzaralı, Müsaitlik durumuna göre sigara içilen ve içilmeyen seçenekler, 1 King yatak Led HDTV, minibar, Ütü ve ütü masası (istek üzerine), Kontrol panelli klima, Elektronik kasa, çay ve kahve seti, ücretsiz su 0,5 lt. tesisler. Rahatınız için otel genelinde Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Erişimi mevcuttur.

Oda Özellikleri

Delüks Oda ( Oda Sayısı: 94 )

Deluxe Oda


35 m2 Şehir Manzaralı, Müsaitlik durumuna göre sigara içilen ve içilmeyen seçenekler, 1 adet King yatak veya 2 adet Single yatak seçeneği, Led HDTV, minibar, Ütü ve ütü masası (istek üzerine), Kontrol panelli klima, Elektronik kasa, çay ve kahve seti, ücretsiz su 0,5 lt. tesisler. Rahatınız için otel genelinde Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Erişimi mevcuttur.

Oda Özellikleri

Aile Odası ( Oda Sayısı: 7 )

Family Room


35 m2 Şehir Manzaralı, Müsaitlik durumuna göre sigara içilen ve içilmeyen seçenekler, 1 King yatak ve 1 Twin yatak Led HDTV, Minibar, Ütü ve Ütü Masası (İsteğe bağlı), Kontrol Panelli Klima, Elektronik Kasa kutu, çay ve kahve seti, ücretsiz su 0,5 lt. tesisler. Rahatınız için otel genelinde Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Erişimi mevcuttur.

Oda Özellikleri

Suit Oda ( Oda Sayısı: 4 )

Suit Oda


70 m2 Şehir Manzaralı, Müsaitlik durumuna göre sigara ve sigara içilmeyen seçenekler, 1 King yatak Led HDTV, minibar, Ütü ve ütü masası (istek üzerine), Kontrol panelli klima, Elektronik kasa, çay ve kahve seti, ücretsiz su 0,5 lt. tesisler. Rahatınız için otel genelinde Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Erişimi mevcuttur.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title