otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Kibar Suite Hotel

Açıklama

Yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çeken Uzungöl, sahip olduğu turistik potansiyeli bakımından çok zengindir. Çevrede trekking, kuş gözlem, botanik amaçlı turların yanı sıra daha yükseklerdeki dağların arasındaki göllere veya yakınlarındaki Şekersu, Demirkapı, Yaylaönü gibi diğer yaylalara geziler düzenleme olanağı vardır. Yaban hayatı bakımından Uzungöl çevresindeki dağlarda ayı, kurt, yaban keçisi, tilki, Kafkas dağ horozu gibi hayvan türleri barınmaktadır.

Oda Sayısı 21

Odalar

Trpl Oda ( Oda Sayısı: 8 )

Üç Kişilik Oda


Üç Kişilik Odalarımız siz değerli misafirlerimiz için dekore edilip hizmetinize açılmıştır. Odalarımız karo zemin üzerine kurulu banyosunda duşakabini ve odada lcd televizyon ve uydu kanalları mevcuttur.

Oda Özellikleri

Quad Oda ( Oda Sayısı: 4 )

Dört Kişilik Çatı Katı Mutfaklı Suit


Dört Kişilik çatı katı mutfaklı suitlerimiz siz değerli misafirlerimiz için dekore edilip hizmetinize açılmıştır. Odalarımız karo zemin üzerine kurulu mini mutfaklı, banyosunda duşakabini, odada lcd televizyon ve uydu kanalları mevcuttur.

Oda Özellikleri

Delüks Oda ( Oda Sayısı: 8 )

Delux Suit


Delux Suit Odalarımız siz değerli misafirlerimiz için dekore edilip hizmetinize açılmıştır. Odalarımız karo zemin üzerine kurulu mini mutfaklı, banyosunda duşakabini, odada lcd televizyon ve uydu kanalları mevcuttur.

Oda Özellikleri

Apart Oda ( Oda Sayısı: 1 )

Bodrum Kat Daire


Bodrum Kat Dairemiz siz değerli misafirlerimiz için dekore edilip hizmetinize açılmıştır. Dairemiz 3 Oda 1 Salon`dan oluşmaktadır. Odalarımız karo zemin üzerine kurulu mini mutfaklı, banyosunda duşakabini, odada lcd televizyon ve uydu kanalları mevcuttur.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title