otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Jasmin Beach Hotel
11

Açıklama

Bodrum’un Gümbet mevkiinde 13.200 m2 alan üzerine kurulu Jasmin Beach Hotel, denize 20 metre mesafede, 275 adet odası ile misafirlerini konforlu hizmet sunmaktadır. Tesisin ana restoranı, a’la carte restoranı ve 4 adet barında birçok lezzetli yiyecek ve içecek alternatifleri sunulmaktadır. Ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen konuklar için SPA merkezi içerisinde hamam, buhar odası, sauna ve masaj gibi her türlü hizmet verilmektedir. SPA merkezinde yer alan fitness salonunda ise formunuzu koruyabilirsiniz. Jasmin Beach Hotel bünyesinde 3 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu ve 4 adet çocuk havuzunda yüzebilir, çeşitli animasyon ve etkinlikler ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Oda Sayısı 275

Konaklama Türü

Aktiviteler

Çevre Özellikleri

Tesis Konsepti

Odalar

Standart Oda

Otel Odası


Standart oda içerisinde; çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak, ayrıca bir çekyat (toplam üç kişilik) mevcuttur. Klima, telefon, saç kurutma makinesi, duş, mini bar, safe box (emanet kasası), balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımızın birçoğu havuz/bahçe ve bir kısmı deniz manzaralıdır. Ayrıca misafirlerin isteğine göre bebek yatağı temin edilmektedir. Siz misafirlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür

Oda Özellikleri

Standart Oda

Club Oda


Club oda içerisinde; çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak, ayrıca bir sedir yatak (toplam üç kişilik) mevcuttur. Klima, telefon, saç kurutma makinesi, duş/küvet, mini bar, safe box (emanet kasası), balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımızın birçoğu havuz/bahçe ve bir kısmı deniz manzaralıdır. Ayrıca misafirlerin isteğine göre bebek yatağı temin edilmektedir. Siz misafirlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.

Oda Özellikleri

Aile Odası

Club Aile Odası


Club Aile Odası içerisinde; 1 yatak odası ve 2 sedir yataklı salon (toplam dört kişilik) mevcuttur. Klima, telefon, saç kurutma makinesi, duş/küvet, mini bar, safe box (emanet kasası), balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımızın birçoğu havuz/bahçe ve bir kısmı deniz manzaralıdır. Ayrıca misafirlerin isteğine göre bebek yatağı temin edilmektedir. Siz misafirlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.

Oda Özellikleri

Aile Odası

Otel Aile Odası


Otel Aile Odası içerisinde; 1 yatak odası ve 2 çekyatlı salon (toplam dört kişilik) mevcuttur. Klima, telefon, saç kurutma makinesi, duş, mini bar, safe box (emanet kasası), balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımızın birçoğu havuz/bahçe ve bir kısmı deniz manzaralıdır. Ayrıca misafirlerin isteğine göre bebek yatağı temin edilmektedir. Siz misafirlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title