otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Camelot Boutique Hotel

Açıklama

Camelot Boutique Hotel`e Hoş Geldiniz. Bodrum`un Akyarlar mevkiinde ihtişamlı taş mimarisi ile dikkat çeken Camelot Boutique Hotel, efsaneye göre Kral Arthur`la ilişkilendirilen ünlü kale Camelot gibi adına yakışan bir güzelliğe sahip. Akvaryumu andıran güzellikteki turkuaz rengi denizin kıyısında, papatya iskelesi ve kum plajıyla deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkartabileceğiniz bir donanıma sahip.

Yeşillikler ile çevrili bir bahçe içinde yer alan tesis, konforlu ve eğlenceli bir tatilin kapılarını aralıyor.Tatilin her anında misafirlerini mutlu etmeyi hedefleyen Camelot Boutique Hotel, şık detaylar ile dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar yer alıyor.

Konaklama Türü

Çevre Özellikleri

Odalar

Standart Oda

Standart Oda


Yaklaşık 22 - 25 m2 genişliğindedir. Odalarda, french veya twin yatak tipi bulunmaktadır. Tüm odalarda balkon bulunmakta olup,bahçe veya havuz manzaralıdır.
Oda özellikleri; split klima banyo, televizyon, saç kurutma makinesi, emanet kasa*, minibar*, balkon

Oda Özellikleri

Aile Odası

Aile Odası


42 m2 genişliğindedir. 1 french ve 2 twin yatak bulunmaktadır. Ara kapı yoktur, tek odadan oluşmaktadır.Tüm odalarda balkon bulunmakta olup,bahçe veya havuz manzaralıdır.
Oda özellikleri; split klima banyo, televizyon, saç kurutma makinesi, emanet kasa*, minibar*, balkon

Oda Özellikleri

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title