otellerdiyari.com
Ara
Tesis Kayıt
Adrasan Home Apart

Açıklama

1990 yılında tekne ile tur gezisi düzenleyen firmamız 2020 yılında tekne turu için gelen ziyaretçilerimizin ve Adrasan`ın güzelliklerin faydalanmak isteyen konuklarımızın sessiz sakin kalabilecekleri apartımızı hizmete açtık. Apartlarımızda bir adet yatak odası, mutfak, salon, duş ve tuvalet bulunmaktdır.

Kaptan Ramazan YILMAZ, 1990 yılından beridir bu işi yapan babasından öğrenmiş olduğu mesleği devam ettirmek için küçük yaşta bu işin eğitimlerine başladı, kaptanlık ehliyeti kurslarına giderek belgesini alan Ramazan Kaptan, önce küçük çaplı tekneler ile turlara çıkmaya başladı, daha sonra kendisine "Sudenur" adı verdiği tekneyi yaptırarak Adrasan ın en iyi tekne turunu yıllardır profesyonellik ile yapan Ramazan Kaptan sizleri eğlenceye ve doğaya davet ediyor.

SUDENUR teknemiz 35 kişiliktir. Teknemizde DUŞ ve WC bulunmaktadır. Rahat etmeniz için temizlik düzene önem vermekteyiz. Teknemizde tur esnasında gölgede oturup dinlenebileceğiniz, isterseniz uzanıp güneşlenebileceğiniz yerlerimiz bulunmaktadır. Teknemiz bize aittir.

Yorum Yapınız

Temizlik
Konfor
Konum
Hizmet
Yemek
Servis

İletişim

Mesaj Yolla

Location for : Listing Title